Firma IT Prosteer poszukuje utalentowanych deweloperów platformy 1C.

Wymagania główne:

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie pracy
  • Doświadczenie pracy z firmami handlowymi będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza na temat podstawowym mechanizmów platformy 1C
  • Doświadczenie w wdrażaniu 1C: Księgowość, 1C: Zarządzanie handlem
  • Doświadczenie w konfigurowaniu oraz administrowaniu 1C: Enterprise 8.3
  • Wiedza na temat konfiguracji na bazie 1C: Enterprise8.3
  • Wiedza w dziedzinie rachunkowości, opodatkowania, oraz rachunkowości zarządczej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wiedza języka zapytań SQL

Główne obowiązki:

  • Tworzenie rozwiązań aplikacyjnych
  • Tworzenie oraz wdrażanie zindywidualizowanych konfiguracji
  • Tworzenie oraz modyfikacja obecnych dokumentów oraz sprawozdań
  • Świadczenie usług konsultingowych oraz szkoleniowych w celu wprowadzenia pracowników do obecnych oraz nowych funkcji systemu rachunkowości
  • Audyt obecnych sprawozdań, ich analiza i doskonalenie
  • Opracowywanie, synchronizacja danych pomiędzy 1C: Enterprise a konfiguracjami innych systemów
  • Konfigurowania 1C: Enterprise zgodnie z zapotrzebowaniami

My oferujemy:

  • Pracę w stabilnej oraz rozwijającej się firmie
  • Rozwój zawodowy oraz szkolenia
  • Godziny pracy: od 9 do 6, wolne weekendy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Prosimy o przesłanie CV na hr@itprosteer.com. Czekamy!